Náš příběh

1909

Josef Blažek

Náš praděda se narodil v roce 1909 a už od dětství patřilo celé jeho srdce motorkám. Celý život si motorky stavěl sám u sebe v garáži a bylo jedno, jestli se zrovna chystal závodit na silnici nebo na ploché dráze. Ač za svoji kariéru stihl vystřídat několik motorek, největších úspěchů dosáhl na stroji Walter 250, který můžete s námi obdivovat na fotce níže. Praděda byl rebel už tehdy, a proto si na svého Waltera vyrobil jedinečnou designovou kapotu, o které se ostatním závodníkům mohlo jenom zdát. 

1935

První závody

Prvního velkého úspěchu dosáhl už ve svých 26 letech v roce 1935, když se stal absolutním vítězem ve své kategorii v soutěži „1 000 km československých“. Po válce praděda dál závodil a vyhrával jeden závod za druhým. Za svoji jezdeckou kariéru stihl vyhrát, nebo si aspoň stoupnout na bednu na okruzích v Náchodě, Novém Bydžově, Hradci Králové, Mělníku a tak dále. Na fotce dole startuje s číslem 23 na svém Walterovi s pradědovou vyjímečnou kapotou. 

1957

Komunistům nazvdory

Život ale není zrovna procházka parkem a své by vám k tomu řekl i náš praděda. V roce 1950 mu komunisté sebrali celou fabriku a dílnu, kde měl praděda většinu nářadí a dílů k jeho motorce. Ani to pradědu nezastavilo a zřídil si provizorní dílnu na půdě u sebe doma. Na téhle půdě zvládl vyrobit motorku, na které závodil a vyhrával až do roku 1957. Pak usoudil, že už je na závody moc starý a předal žezlo našemu dědovi. 

1970

Tradice žije!

Děda v rodinné tradici pradědy pokračoval a lásku k motorkám předal i našemu otci. Ten si poprvé na motorku sedl ve svých 10 letech. Jak on sám prohlásil: „Nejhorší bylo na tu motorku vylézt, pak už to jelo samo.“. 

2018

Blažek MOTO a KONRAD

Krom toho, že náš otec začal jezdit na motorce, když ještě pomalu stále tahal kačera po dvoře, zvládl rodinnou tradici předat i svým synům. S nimi se pak rozhodl zrealizovat svůj nápad a velký sen – postavit si motorku podle svých představ, stejně jako to kdysi udělal jeho děda. A tak po letech vývoje, testování a zkoušení vznikl KONRAD. 

Chcete vlastní custom bike?

Náš KONRÁD je jedinečný, precizně zpracovaný originál, který v sobě snoubí klasický motor s moderní technologií. Myslíme především na jízdní vlastnosti, komfort a minimalistický design.

Poptávka

Po obdržení objednávky se s Vámi spojíme a nachystáme Vám nezávaznou nabídku ušitou na míru Vaší představě, která bude obsahovat všechny potřebné detaily, termín dodání a fixní cenu. Po odsouhlasení nabídky a podepsání kontraktu Vám zašleme fakturu na 50% ceny motorky. Po uhrazení depozitu bude Vaše nová sudetská motorka zařazena do výrobního plánu. 

 

Sportster

Cafe racer

Scrambler

Vyberte si konfiguraci a vyplňte své údaje

Děkujeme!

Vaše poptávka byla úspěšně odeslána. Budeme Vás kontaktovat v nejkratší možné době.